اعلام آمادگی ترامپ برای اعزام نیروهای ارتش آمریکا به مینه سوتا

به گزارش وبلاگ لباس جدید، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر اعلام نمود که دولتش آمادگی دارد تا در صورت درخواست مقامات ایالت مینه سونا به سرعت نیروهای ارتش را برای سرکوب معترضان به این ایالت اعزام کند.

اعلام آمادگی ترامپ برای اعزام نیروهای ارتش آمریکا به مینه سوتا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ لباس جدید به نقل از شبکه خبری سی بی اس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در تبادل نظر با وبلاگ لباس جدید خاطرنشان کرد که در صورت درخواست مقامات ایالت مینه سوتا که پس از قتل وحشیانه یک شهروند سیاهپوست توسط پلیس شاهد تظاهرات گسترده ای بوده است، نیروهای ارتش آمریکا در اسرع وقت به این ایالت اعزام خواهند شد.

دونالد ترامپ که به گفته بسیاری از مقامات و کارشناسان آمریکایی با اظهارات خود بر شدت خشم معترضان اضافه نموده است، در مورد اتفاقات اخیر در ایالت مینه سوتا و خصوصاً شهر مینیاپولیس به وبلاگ لباس جدید گفت: من مینیاپولیس را دوست دارم و فکر می کنم مینه سوتا یک ایالت فوق العاده است. اما آنها باید سختگیرتر باشند. باید در پاسخ به خشونت ها قوی تر باشند.

وی اضافه نمود: اگر آنها [مقامات ایالت مینه سوتا و شهر مینیاپولیس] بخواهند از قدرت ارتش ما استفاده نمایند، ما می توانیم خیلی سریع نیروها را در آنجا مستقر کنیم.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از زمان آغاز اعتراضات تا به امروز چندین بار به صورت مستقیم و غیرمستقیم معترضان را تهدید نموده است.

ترامپ ساعاتی پیش در پیامی توئیتری با اشاره به اینکه شب گذشته شخصاً شاهد اعتراضات گسترده در اطراف کاخ سفید بوده است، تأکید کرد که اگر معترضان از فنس های کاخ سفید عبور می کردند، با شوم ترین سلاح های از آنها استقبال می شد.

دوشنبه گذشته یک افسر سفیدپوست در آمریکا یک مرد سیاه پوست غیرمسلح را در شهر مینیاپولیس به قتل رساند و پس از آن ایالت مینه سوتا و چندین ایالت دیگر آمریکا شاهد برگزاری تظاهرات گسترده مردمی در اعتراض به رفتار نژادپرستانه و وحشیانه پلیس با سیاهپوستان بوده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام آمادگی ترامپ برای اعزام نیروهای ارتش آمریکا به مینه سوتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی ترامپ برای اعزام نیروهای ارتش آمریکا به مینه سوتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید